4 Aralık 2014

KASIM AYI BİTENLER...ÇÖPE GİDENLER ;)

BEN GELDİİİİMMMM :)

sağlık sorunları; akabinde tedavi süreçleri , oğluşumu sınava hazırlama-kaygılarını gidermede yardımcı olma ve deee en önemlisi nefret ettiğim ve atlattığıma şükrettiğim 1.TEOG muharebesinden sonra işte yine buralardayım ;)

hal böyle olunca kasım ayında tüketilen ürünler bir hayli az oluyor çoğu da daha önceki bitenler-çöpe gidenler yazılarımda yer alan ürünler üstelik..ancak ben yine de bunları paylaşmaktan yanayım zira memnuniyetim bu şekilde belli olacak; okuyanlara aşağı-yukarı bir fikir verecektir...
yaniii...
BEN ÖYLE OLMASINI DİLİYORUM


HEMEN BİR GENEL BAKIŞ FOTOSU ŞEYSİ


TEMİZLİK GRUBU


dediğim gibi hepsi daha önceden postları yazılmış ürünler gerek görmedim yazmaya artık yuh diyeceksiniz çoğu drugstore ürünler ;) ama ben bunların içinde özellikle 2 ürünü tekrar ve tekrar yayınlamaktan vazgeçmiycem zira oldukça işe yarıyorlar..benimle aynı sorunları yaşayan varsa aranızda yardımcı olacaktır ;)

PAROEX G.U.M : dişeti çekilmelerine karşı diş macunu olur kendisi...çatlaklardan dolayı oluşan hassasiyeti yok etmesi de cabası ;) ben maalesef gece uyurken çok diş gıcırdatıp sıktığım için diş yüzeylerim mogadişhu toprakları gibi çatlak çutlak...e haliyle sıcak soğuk hassasiyeti yaşayıp canımdan bezdiğim zamanlarda bunu kullanıyorum...aklınızda bulunsun ;)

BONACURE MOUSTRE KİCK NEM BOMBASI:  bu ürünü şampuanıyla birlikte kullanıyorum ben..benim gibi kuru ve inatçı dalgaları olan saçınız varsa ısrarla ve şiddetle kullanın derim...fiyat oldukça pahallı ama inanın her kuruşuna değiyor..bilmiyorum kaçıncı kutum bu..yine alırım yine alırım...yalnız kuruluğun dışında dökülmeniz varsa bu ürüne fazla bel bağlamayın zira olumlu ya da olumsuz bir etkisi yok maalesef dökülmeye..işi gücü nem vermek ;)

BAKIM GRUBU


AVON BLUE DENİM FAR PALETİ: avondan aldığım yegane far paletidir tek sıkıntım zaman zaman katalogdan kalkması çünkü bu renkler tam benlik..esmerlere yakışabilecek en ideal mavi tonları bence ;)

NEUTROGENA EL KREMİ: yine kuruluk...yine ben...bu sefer ellerim :( evet çok iyi bir ürün olabilir ben de büyük hayallerle aldım ancak kendimi resmen balmumu gibi hissediyorum bunu kullanınca ama gayret ettim bitirdim..bidaha alır mıyım ???? hayırrr !!!

LAPİTAK AYAK BAKIM KREMİ: yine kuruluğa yönelik kuaförümün tavsiyesiyle aldım...neutrogena'dan daha beter bir kalın-yağlı tabakayla kendinizden nefret etmenizi sağlayabilir aman dikkat !!! zaten belli kullanılmadığı direk çöpe :(

VİVA CAPİO DEODORANT: nostaljik hislerle aldım; sonuna kadar kullandım ve hatıralarıma bitmiş kutusuyla birlikte ba-bayyy dedim ;)

YVES ROCHER MOMENT DE BONCHEUR DEODORANT: baaa--yılll-dımmmm !!!

son olarak en sağdaki erkekler için gözaltı serumu..eşim için aldığım ve ennn pahallısının 2 katı kadar ödeme yaptığım ama zerre kadar etkisini gösteremeyen sefil bir ürün... o kadar nefret etmişim ki okadar zaman içinde adını bile ezberleyememişiz...zaten bitmesini bile beklemeden çöpe gitti :( attım gitti üzgünüm info veremiycem ancak özellikle tekin acar bakırköt şubesine gittiğinizde onca bilindik ve kaliteli ürün varken bunu dayatacaklardır size; ALLLL---MAAAA---YINNNNN !!!


sizler bu ay neler kullandınız??? kullandıklarınız arasında ben,m vücut kuruluğuna çare olacak bir tavsiyeniz var mı ??? umarım cevap evettir :))
 sevgiyle kalın bebişlerim 

1 yorum:

  1. ne mutlu sana çok şey bitirmişsin. Gelsin şimdi yenileri :)
    ben de bloguma beklerim seni
    http://sinempehlivan39.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil