17 Şubat 2014

İNSAN OLAMAZSINIZ SİZ....OLAMAZSINIZ KABUL ETMİYORUM !!!


ALLAHIMMM !!!
SANA OLAN İNANCIMI EĞER BU ZALİM İNSANLARLA, BU AHLAKSIZLARLA SINIYORSAN EĞER; İNSANLIKTAN ÇIKTIM SÖYLİYİM....

BUNDAN KELLİ OLACAKLARDAN BEN SORUMLU DEĞİLİM...CİNNET NOKTASINA GELİYORUM...BELKİ FİİLEN DEĞİL AMA; FİKREN...AKLIMDAN GEÇENLERİ; BÜYÜK ÇABALARLA ZAPT ETTİĞİM DİLİMİ KONTROL EDEBİLME GÜCÜ VER BANA YAA RABBİİİ !!! 

BU SOYSUZLUĞU İŞLEYEN KADAR ONU SALIVEREN ADALET(SİZ)LERİ DE SANA HAVALE EDİYORUM...

YARATTIN; BARİ TAKİP ET YARABBİİİİİİİ

bakıp anlayamıyor; duyduklarıma inanamıyorum..kelimeler düğümlendi boğazımda..ağzımdan dökülenler bana yakışmıyor. bu kadar sapık ve aşağılık bir millet miydik biz?? yoksa aklı fikri 20 santimlik kumaşın içindekinden başkasına çalışmayanlarla mı oluştu bu ??? tatmin olamadığınız, minicik bedenlerde aradığınız nedir sizin ALLAH BELANIZI VERSİN İNSAN OLAMAZSINIZ...DEĞİLSİNİZ KABUL ETMİYORUM!!!17.02.2014 - 13:31 | Son Güncelleme: 17.02.2014-13:31

5 yaşındaki kız çocuğunu oral sekse zorladı

Tunceli'de taciz dehşeti: 5 yaşındaki kız çocuğunu oral sekse zorladı
Tunceli'de 5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel organını göstererek oral seks yaptırmaya çalıştığı iddia edilen tutuklu sanık H.T.'nin, son duruşmada serbest bırakılması tepki yarattı. Olay, istismara maruz kalan çocuğun annesine "Anlatırsam şeker almaz" demesi ile ortaya çıktı.
Tunceli'nin Mazgirt ilçesinde bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan sanık serbest bırakılınca ilçe karıştı. İddiaya göre, 44 yaşındaki H.T., sokakta arkadaşlarıyla oynayan 5 yaşındaki bir kız çocuğunu yanına çağırarak tenha bir yere götürerek istismarda bulundu.
"Dokunma, acıyor"
H.T., kız çocuğuna cinsel organını gösterdikten sonra oral sekse zorlamasının ardından, çocuğun bağırması üzerine çevredekiler olay yerine gelmeye başladı. Panik olan adam, koşarak kalabalığa karıştı. H.T.'nin kayıplara karışmasından sonra kız çocuğu evine döndü. Söz konusu durum, akşam evine giden çocuğunu banyo yaptıran annesinin fark etmesiyle açığa çıktı.
Anne, kız çocuğunun, kollarına ve ağzına dokunulduğu zaman, "Dokunma, acıyor" demesi üzerine bir sorun olduğunu düşünerek kızından kendisine başına bir şey geldiyse anlatmasını istedi. Çocuğun, "Anlatırsam bana şeker almaz" sözleri üzerine aile polise giderek şikayetçi oldu.
Ruhsal çöküntü yok
Çocuğun, pedagog eşliğinde ifadesinin alınmasının ardından olay ortaya çıktı. Annesi, cinsel istismara maruz kalan çocuğunun kıyafetlerini bir poşete koyarak Adli Tıp Kurumu'nda inceleme yapılabilmesi için savcılığa teslim etti. Bursa'da bir yakınının evinde saklandığı ortaya çıkan ve aynı zamanda istismar ettiği çocuğun uzaktan akrabası da olan sanık, Tunceli'ye getirildi. H.T., çıkarıldığı mahkeme tarafından geçtiğimiz kasım ayında tutuklanarak cezaevine gönderildi. ElazığFırat Üniversitesi, cinsel istismara maruz kalan kız çocuğunun ruh sağlığına ilişkin bir rapor düzenledi. "Olayın ruhsal çöküntü yaratmadığı"nın belirtildiği raporda, cinsel istismarın çocukta yarattığı travmanın zamanla açığa çıkacağı, bu nedenle de çocuğun ruhsal durumunun takip edilmesi gerektiği ifade edildi.
Serbest bırakıldı
Sanık H.T., Mazgirt Sulh Ceza Mahkemesi'nde görülen son duruşmada "delil yetersizliği" gerekçe gösterilerek mahkeme heyeti tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Avukat Reyhan Helin Bulut, mahkemenin kararına itiraz edeceklerini söyledi. Cinsel istismar olaylarının artışına dikkati çeken Dersim Kadın Merkezi'nden sosyolog Özlem Uç, davanın takipçisi olacaklarını belirterek, "Mazgirt'te alınan bu karar bu tür olayları arttırmaktan başka anlama gelmemektedir. Adalet yetkilileri bu kararı alırken, bu çocukların ya da bir diğerinin bu zanlılar tarafından tekrar böyle lanet bir mağduriyet yaşamayacaklarının garantisini verebilmekte midir? Tacizcileri cesaretlendiren adalet sistemimiz var oldukça biz kadınlar tehdit altında yaşamaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder